Haber

Ryan Kent, F.Bahçe’de kriz yarattı

F.Bahçe’de yabancı kontenjanına yer açmak için feda edilen Ryan Kent, yönetimin elini kolunu bağlayarak tüm teklifleri reddetti.

İngiliz futbolcu, Başakşehir başta olmak üzere Süper Lig’den gelen tekliflere kapısını kapatırken, Suudi Arabistan ekibi Al Shabab’ın yıllık yüksek fiyat teklifini kabul etmedi. Hull City’e “Hayır” cevabı veren Kent, sonunda satın alma opsiyonlu kiralık transferi için her konuda F.Bahçe ile anlaşmaya vardı.

İki kulüp arasında yapılan anlaşmaya göre Kent’in yıllık ücreti Lazio tarafından karşılanacak. Ancak sarı-lacivertli kanat oyuncusu, Lazio’nun teklifini hiçbir gerekçe göstermeden kabul etmedi.

Transfer ücretiyle transfer olmak istiyor

Ryan Kent’in kiralık olmayı istemediği ancak ya zorunlu satın alma ya da bonservis bedeliyle kiralamak istediği, oyuncu temsilcisinin de F.Bahçe’den ekstra mali taleplerde bulunduğu öğrenildi.

Kent’in Lazio’nun teklifini reddetmesi F.Bahçe yönetiminin tepkisine neden oldu. Yönetimin, takım planlamasında teknik heyet tarafından dikkate alınmayan Kent ve temsilcisi ile son bir görüşme yapacağı, İngiliz futbolcunun kadrodaki geleceğinin kesinlik kazanacağı kaydedildi. Kent’in sözleşmesi askıya alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu