Haber

Depremcilerin arbedesi skandalı ortaya çıkardı: İstanbul’da deprem olsun her şey yıkılsın

6 Şubat’ta Türkiye’de meydana gelen, 7.7 ve 7.6 büyüklüğü 2 depremde büyük hasar gördü. Son rakamlara göre depremlerde 36 bin vatandaşımız hayatını kaybetti. Binlerce insanı evsiz bırakan büyük felaketin konuşulduğu günlerde. prof. Ahmet Ercanateist ile prof. Dr. Celal Şengörkargaşa bir skandal yarattı.

UZMANLIĞI DIŞINDA AÇIKLAMALAR YAPIYOR

Enver Ayşever yayınına katılmak prof. Ahmet Ercan Hz. İbrahim hakkında garip sözler söyleyen Musa ve Aziz Ateist prof. Dr. Celal Şengör hakkında bir detay anlattı. Şengör’ün depremle ilgili açıklamalarına tepki gösteren Ercan, Şengör’e 1999 depreminin ardından İstanbul’da 3 gün içinde büyük bir deprem olacağını ve büyüklüğünün 9,5 olabileceğini hatırlattı. AnlıyorsunUzmanlığı dışında açıklamalarda bulunduğunu söyledi.

ahmet ercan “Celal 1999 depreminden sonra İstanbul’da 3 gün sonra büyük bir deprem olacak diyen kişidir, büyüklüğü 9,5 olabilir. olmadı dedi 3 ayda olmadı dedi.İlk 10 yılda olmadı dedi.Şimdi 2030’da bu deprem olacak diyor.”dedi dedi.

“İSTANBUL’DA DEPREM YAKIN, HER YER TEMİZ”

Ateist Prof.Büyük deprem taraftarı olduğunu ifade eden, Ercan, Şengör’ün İstanbul’da büyük bir şok istediğini ve her şeyin yıkıldığını söyledi. Ercan, “Bir gün tanıştık.şeklinde konuştu.

haberlapseki.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu